Referanslarımız 2018-01-29T21:56:18+00:00

Zengin Saksı olarak çeşitli sektörlerde yüzlerce müşterimiz hizmet vermiş bulunuyoruz. Ahşap Saksı, Fiber Saksı, Ahşap Zemin Döşeme, Ahşap Piknik Masası, Ahşap Çardak ve Ahşap Bank konularında üretici olarak hizmet veriyoruz. Bu alanda sınırsız ürün ve tasarım ile sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Son dönemde yaptığımız çalışmalarımızdan bazı örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Zengin Saksı, sektöründe Türkiye’nin öncü firmalarından biridir. İlkemiz, tercih ettiğiniz alanlarda zevkinize uygun, estetikliği ve rahatlığı ön plana çıkaran çözümler üretmektir. Mekanlarınız için ürettiğimiz kaliteli ve çevre dostu saksılarımızı uygun fiyatla siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı amaç edindik.
Zengin Saksı; temel değerlerini, misyonunu, vizyonunu ve başarı faktörlerini, sürekli gelişme ve yaşamda kalite prensipleri doğrultusunda ‘önce insan’ ilkelerinden hareketle şekillendirmiştir.

Kaliteden ödün vermeden uzman kadromuz ile güçlü tesislerimizde ürettiğimiz saksıları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.